FX ELECTRONICS

Języki
Polski English
Waluty
Koszyk
...jest pusty

Kategorie
Informacje
Szybki kontakt
  536 288 802 
fx@fx-electronics.pl

ODBIÓR OSOBISTY:

ŁÓDŹ 
CEGIELNIANA 22
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro
Polecamy
Ostatnio szukano
Nowość

MI-light - Pilot RGBW 4 strefowy FUT095

45,29 zł

Producent: Mi-Light
Kod: FUT095
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (100 szt.)
Waga:0.07 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Pilot Mi-Light sterownik 4 strefowy RGB FUT095


Pilot Mi-Light RGB FUT-095 jest wykorzystywany do taśm LED RGB oraz taśm RGBW czy też żarówek RGBW i umożliwia sterowanie czterema niezależnymi strefami, a w tym jest kompatybilny z MI-LIGHT RGB lub MI-LIGHT RGBW. Pilot jest zasilany na dwie baterie 1.5V AAA. Pilot służy do sterowania barwą i natężeniem światła.
Wyboru dowolnego koloru dokonuje się przy dotknięciu kolorowego pierścienia, możliwe jest także rozjaśnianie lub ściemnianie stałego koloru i programów (prócz programu nr 7) za pomocą dotykowego suwaka znajdującego się poniżej kolorowego pierścienia. Przycisk ON – włącza wszystkie strefy, przycisk OFF – wyłącza wszystkie strefy. Przyciski S- i S+ służą do zmniejszania i zwiększania prędkości programów, których wyboru dokonuje się przyciskiem M. Na samym dole pilota znajdują się przyciski odpowiadające poszczególnym strefom, za pomocą których wybraną strefę można włączyć lub wyłączyć.Możliwe jest sterowanie wszystkimi strefami naraz, każdą z osobna, jak i wybranymi strefami - w tym przypadku należy włączyć głównym przyciskiem ON i wyłączyć te strefy, którymi nie chce się operować.Przy użyciu taśmy/RGB i RGBW aby włączyć tylko diodę z barwą białą (W) należy przytrzymać przycisk włączania dla danej strefy lub głównego przycisku ON, przy taśmie RGB (kolor biały tworzy się z trzech kolorów: czerwony, zielony, niebieski). Pod jedną strefę można zaprogramować kilka sterowników – w takim przypadku wszystkie połączone do danej strefy elementy (taśma/żarówka) będą obsługiwane jednocześnie.


Specyfikacja:

Zasilanie:

2 x baterie AAA

Sterowanie:

radiowe

Częstotliwość:

2.4GHz

Zasięg:

do 30m 

Wymiary:

110 x 52 x 20 mm

Kompatybilne odbiorniki:

FUT037, FUT038, FUT067, FUTT01, FUT066, FUT010, FUT016, FUT102, WL-BOX1 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.